Aktualności Lean

 

oLEANpiada 2024

 Dodano: 2024-03-29
oLEANpiada odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2024 roku na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wydarzenie będzie obejmować tematy związane z Lean Management, uwzględniając także tematykę Problem Solving.
Wydarzenie to jest inicjatywą Studenckiego Koła Naukowego Zarządzanie, z Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami, które ma już na swoim koncie pięć edycji! Konkurs ten oferuje uczestnikom możliwość rozwijania wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Poprzednie edycje cieszyły się entuzjastycznym przyjęciem zarówno wśród licealistów, jak i uczniów techników.

Celem oLEANpiady jest promowanie zasad Lean Management oraz umiejętności rozwiązywania problemów wśród uczniów szkół średnich w Polsce. Konkurs daje uczestnikom niepowtarzalną okazję do pogłębienia wiedzy, zdobycia praktycznych umiejętności i doświadczenia w efektywnym zarządzaniu procesami i organizacją pracy, a także zachęca do aktywnego uczestnictwa w życiu biznesowym. Serdecznie zachęcamy Was, abyście wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Ponadto całe wydarzenie rozpocznie się szkoleniem przeprowadzonym przez przedsiębiorstwo LEAN PARTNER, które przeprowadzi szkolenie dla uczestników wprowadzającą ich w tematykę szeroko pojętego Lean Management, które pomoże im w rozwiązaniu zadania konkursowego.

Zapisy na wydarzenie już ruszyły!

Wypatrujcie najnowszych informacji na profilach społecznościowychstrona internetowa.

oLeanpiada

Wiktor Wcisło


Pozostałe aktualności Lean

 • Relacja z II Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej

  relacja-ii-ogolnopolska-konferencja-jakosciowa

  To był maj!... Ale Saska Kępa nie pachniała szalonym, zielonym bzem, bo bzy w tym roku zaczęły kwitnąć nieco wcześniej i zdążyły już przekwitnąć. Poza tym cała rzecz się działa w Gliwicach, a nie w Warszawie. Bo to Gliwice na dwa dni stały się stolicą działań jakościowych, gdyż to właśnie w murach Politechniki Śląskiej, a dokładniej – w Centrum Edukacyjno-Kongresowym – miała miejsce druga już odsł ...

 • Zapowiedź: 17. Konferencji Lean | Six Sigma

  zapowiedz-17-konferencja-lean-six-sigma

  Zapraszamy serdecznie do udziału w 17. Konferencji Lean | Six Sigma, organizowanej przez Akademię Białego Kruka, która odbędzie się 6-7 czerwca we Wrocławiu. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do spotkania oraz wymiany poglądów z czołowymi ekspertami, praktykami i specjalistami z dziedziny optymalizacji procesów i rozwiązywania problemów.

 • Dobre praktyki Lean Higher Education

  dobre-praktyki-lean-higher-education

  Dobre praktyki zarządcze, projektowe i narzędziowe – to temat przewodni tegorocznego XI seminarium LeanHE Poland. Wydarzenie organizowane przez Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej odbędzie się w dniach 24–25 czerwca.

Technologie wspierające Lean

PARTNERZY SEKCJI:

3DGence
Comarch Technologies

Komentarze

Śledź nas w social media Aktualności  
Relacja z II Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej

To był maj!... Ale Saska Kępa nie pachniała szalonym, zielonym bzem, bo bzy w tym roku zaczęły kwitnąć nieco wcześniej i zdążyły już przekwitnąć. Poza tym cała rzecz się działa w Gliwicach, a nie w Warszawie. Bo to Gliwice na dwa dni stały się stolic ...

Zapowiedź: 17. Konferencji Lean | Six Sigma

Zapraszamy serdecznie do udziału w 17. Konferencji Lean | Six Sigma, organizowanej przez Akademię Białego Kruka, która odbędzie się 6-7 czerwca we Wrocławiu. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do spotkania oraz wymiany poglądów z czołowymi ekspertam ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Lipiec 2020  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Brak wydarzeń dla tego miesiąca

PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku