Szkolenia Lean

 

Certyfikowane szkolenie Lean Manager – zostań managerem XXI wieku!

szkolenie-lean-manager-certyfikowane
Platforma Opexity zaprasza na szkolenie Lean Manager.

Szkolenie realizowane jest w formie on-line. Lekcje możesz oglądać w dowolnym czasie i miejscu, dzięki czemu masz szansę przyswajać wiedzę we własnym tempie.

W panelu Użytkownika znajdziesz wiele narzędzi ułatwiających monitorowanie i zarządzanie postępami w nauce, a także globalne rankingi użytkowników, dzięki którym będziesz mógł poczuć dreszczyk rywalizacji oraz zdobyć nagrody!

W programie szkolenia znajdziesz 19 kursów, na które składa się blisko 74 lekcji tematycznych, które pozwolą Ci zgłębić wiedzę w zakresie metodologii lean.

Duża część pakietu dedykowana jest metodom efektywnego problem solvingu, optymalizacji i mapowaniu procesów, eliminacji strat.
Dzięki testom wiedzy po każdym kursie, masz możliwość utrwalenia swojej wiedzy. Po rozwiązaniu wszystkich testów uzyskasz imienny certyfikat ekspercki premium w języku angielskim, który potwierdzi uzyskanie wiedzy oraz praktycznego doświadczenia na najwyższym poziomie!


Szkolenie Lean Manager z certyfikatem
Wszystkie kursy i testy są przetłumaczone na język polski.

Dla kogo skierowane jest szkolenie Lean Manager?
  • Osób zainteresowanych wdrożeniem koncepcji Lean i koncepcji Kaizen w organizacjach,
  • Studentów i absolwentów kierunków technicznych i managerskich o tematyce efektywnego zarządzania biznesem,
  • Pracowników firm produkcyjnych i nie tylko, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie efektywnego rozwiązywania problemów, dobrej organizacji miejsca pracy i doskonalenia procesów produkcyjnych,
  • Liderów obszarów produkcyjnych, którzy odpowiedzialni są za realizację kluczowych procesów w przedsiębiorstwie i zaangażowanie pozostałej kadry pracowniczej w procesy doskonalenia w organizacji.

Czas trwania kursu:
Część szkoleniowa – 18h20min
Część sprawdzająca – 6h20min

Po zakupie kursu uczestnik ma dostęp do pełnej bazy materiałów na okres 3 miesięcy.


Poznaj więcej szczegółów na temat szkolenia Lean Manager:

Zapisz się już teraz i skorzystaj z wyjątkowej oferty cenowej!
149 EUR netto 119 EUR netto + VAT
ORGANIZATOR: Opexity
Śledź nas w social media Aktualności  
Relacja z II Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej

To był maj!... Ale Saska Kępa nie pachniała szalonym, zielonym bzem, bo bzy w tym roku zaczęły kwitnąć nieco wcześniej i zdążyły już przekwitnąć. Poza tym cała rzecz się działa w Gliwicach, a nie w Warszawie. Bo to Gliwice na dwa dni stały się stolic ...

Zapowiedź: 17. Konferencji Lean | Six Sigma

Zapraszamy serdecznie do udziału w 17. Konferencji Lean | Six Sigma, organizowanej przez Akademię Białego Kruka, która odbędzie się 6-7 czerwca we Wrocławiu. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do spotkania oraz wymiany poglądów z czołowymi ekspertam ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku