Szkolenia Lean

 

PMP® Certification Preparatory Course

pmp-certification-preparatory-course-szkolenie
Zapraszamy na 5-dniowe szkolenie PMP® Certification Preparatory Course przygotowujące do egzaminu Project Management Professional PMP® według najnowszego sylabusa.

Zachęcamy do zapoznania się z infografiką:

Infografika Agile PMP

DLA KOGO:
Do udziału w kursie zapraszamy w szczególności:
  • menedżerów i kierowników posiadających już praktyczną wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • szefów zespołów projektowych i członków zespołów
  • wszystkich, którzy chcieliby usystematyzować swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami i zdobyć międzynarodowy certyfikat PMP®

CELE I KORZYŚCI:
Szkolenie PMP® Certification Preparatory Course przygotowuje uczestników do zdania egzaminu i uzyskania certyfikatu. Usystematyzowanie wiedzy, umiejętności, narzędzi i technik wykorzystywanych w praktyce zarządzania projektami pomoże przewidywać i identyfikować problemy, z którymi można się spotkać podczas realizacji projektu.

Korzyści z udziału w szkoleniach PMP®
  • Nasz kurs jest bardzo intensywny i opracowany w taki sposób, aby jak najlepiej przygotować kandydata do zdania egzaminu, zarówno od strony merytorycznej, jak i technik rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
  • Aby zagwarantować kandydatom jak największe wsparcie merytoryczne i przekazać najważniejsze wskazówki dotyczące egzaminu, prowadzimy kurs modułowy obejmujący wszystkie obszary i tematy przewidziane na egzaminie. Kurs ma formę praktycznych warsztatów, a podane podczas zajęć informacje ułatwią samodzielną naukę. Dodatkowo, uczestnicy będą mieli wiele okazji do sprawdzenia swojej wiedzy w trakcie próbnych testów, dzięki czemu uzyskają pewność, że ich wiedza jest wystarczająca, jak również zapoznają się z formą egzaminu
  • Szkolenia prowadzone są przez trenerów mających bogate doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, posiadających certyfikat PMP® i na co dzień zajmujących się prowadzeniem szkoleń z zakresu szeroko pojmowanego zarządzania projektami.

W trakcie szkoleń PMP®
  • Zdobędziesz i usystematyzujesz wiedzę wymaganą do egzaminu PMP® według standardu opisanego w najnowszym sylabusie
  • Poznasz narzędzia oraz techniki zarządzania projektami, łącznie z najistotniejszymi metodologiami wykorzystywanymi w tej dziedzinie, które wykorzystasz w pracy nad rzeczywistymi projektami

Certyfikat
Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia kursu uprawniającego do przystąpienia do egzaminu zgodnie z wymaganiami PMI®

Udział w naszym szkoleniu przeliczany jest na wymagane przez PMI® punkty PDUs.
Udział w pełnym programie szkoleń zapewnia uczestnikowi 35 PDUs.

DATA: 25-57 maja 2022 r.
MIEJSCE: Online

ORGANIZATOR: EY Academy of Business

Sprawdź program i zapisz się
Śledź nas w social media Aktualności  
Dobre praktyki Lean Higher Education

Dobre praktyki zarządcze, projektowe i narzędziowe – to temat przewodni tegorocznego XI seminarium LeanHE Poland. Wydarzenie organizowane przez Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej odbędzie się w dniach 24–25 czerwca.

oLEANpiada 2024

oLEANpiada odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2024 roku na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wydarzenie będzie obejmować tematy związane z Lean Management, uwzględniając także tematykę Problem Solving.

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Kwiecień 2024  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Najbliższe szkolenia Lean  
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku