Aktualności Lean

 

Zapowiedź: Ogólnopolska Konferencja Jakościowa 2024

 Dodano: 2024-02-19
Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej, organizowanej przez jakość bez retuszu z Anną Farion, która odbędzie się 14-15 maja 2024 w Gliwicach. To wydarzenie stanowi unikalną okazję do spotkania i wymiany poglądów z czołowymi ekspertami, praktykami i naukowcami z dziedziny zarządzania jakością oraz rozwoju firm.
Ogólnopolska Konferencja Jakościowa to wydarzenie, które przyciąga liderów biznesu, menedżerów, przedsiębiorców, naukowców oraz ekspertów jakości z całego kraju. Tegoroczna edycja konferencji skupiać się będzie na tematach związanych z mierzeniem się firm z trendami przyszłości, perspektywą cyklu życia, wyzwaniami kompetencji przyszłości, zwiększeniem wartości organizacji czy inżynierią społeczną a bezpieczeństwem systemów IT.

Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w 19 inspirujących prelekcjach eksperckich oraz interaktywnych sesjach networkingowych, a także wziąć udział w spotkaniu o charakterze integracyjnym w zabudowaniach dawnej kopalni Gliwickiego Centrum Naukowo-Technologicznego, które nie tylko mogli zwiedzić, ale uczestniczyć w wyjątkowym koncercie zwycięzcy najbardziej prestiżowego festiwalu jazzu tradycyjnego Złota Tarka 2023.

Ogólnopolska Konferencja Jakościowa 2024

Aby wziąć udział w konferencji, której hasłem przewodnim jest "przyszłość zarządzana przez jakość”, prosimy o rejestrację na stronie internetowej jakoscbezretuszu.pl oraz zapoznanie się z regulaminem i pełnym programem wydarzenia.


mat. organizatora


Pozostałe aktualności Lean

 • Relacja z II Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej

  relacja-ii-ogolnopolska-konferencja-jakosciowa

  To był maj!... Ale Saska Kępa nie pachniała szalonym, zielonym bzem, bo bzy w tym roku zaczęły kwitnąć nieco wcześniej i zdążyły już przekwitnąć. Poza tym cała rzecz się działa w Gliwicach, a nie w Warszawie. Bo to Gliwice na dwa dni stały się stolicą działań jakościowych, gdyż to właśnie w murach Politechniki Śląskiej, a dokładniej – w Centrum Edukacyjno-Kongresowym – miała miejsce druga już odsł ...

 • Zapowiedź: 17. Konferencji Lean | Six Sigma

  zapowiedz-17-konferencja-lean-six-sigma

  Zapraszamy serdecznie do udziału w 17. Konferencji Lean | Six Sigma, organizowanej przez Akademię Białego Kruka, która odbędzie się 6-7 czerwca we Wrocławiu. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do spotkania oraz wymiany poglądów z czołowymi ekspertami, praktykami i specjalistami z dziedziny optymalizacji procesów i rozwiązywania problemów.

 • Dobre praktyki Lean Higher Education

  dobre-praktyki-lean-higher-education

  Dobre praktyki zarządcze, projektowe i narzędziowe – to temat przewodni tegorocznego XI seminarium LeanHE Poland. Wydarzenie organizowane przez Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej odbędzie się w dniach 24–25 czerwca.

Technologie wspierające Lean

PARTNERZY SEKCJI:

3DGence
Comarch Technologies

Komentarze

Śledź nas w social media Aktualności  
Relacja z II Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej

To był maj!... Ale Saska Kępa nie pachniała szalonym, zielonym bzem, bo bzy w tym roku zaczęły kwitnąć nieco wcześniej i zdążyły już przekwitnąć. Poza tym cała rzecz się działa w Gliwicach, a nie w Warszawie. Bo to Gliwice na dwa dni stały się stolic ...

Zapowiedź: 17. Konferencji Lean | Six Sigma

Zapraszamy serdecznie do udziału w 17. Konferencji Lean | Six Sigma, organizowanej przez Akademię Białego Kruka, która odbędzie się 6-7 czerwca we Wrocławiu. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do spotkania oraz wymiany poglądów z czołowymi ekspertam ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Czerwiec 2024  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku