Aktualności Lean

 

oLEANpiada 2024

 Dodano: 2024-03-29
oLEANpiada odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2024 roku na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wydarzenie będzie obejmować tematy związane z Lean Management, uwzględniając także tematykę Problem Solving.
Wydarzenie to jest inicjatywą Studenckiego Koła Naukowego Zarządzanie, z Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami, które ma już na swoim koncie pięć edycji! Konkurs ten oferuje uczestnikom możliwość rozwijania wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Poprzednie edycje cieszyły się entuzjastycznym przyjęciem zarówno wśród licealistów, jak i uczniów techników.

Celem oLEANpiady jest promowanie zasad Lean Management oraz umiejętności rozwiązywania problemów wśród uczniów szkół średnich w Polsce. Konkurs daje uczestnikom niepowtarzalną okazję do pogłębienia wiedzy, zdobycia praktycznych umiejętności i doświadczenia w efektywnym zarządzaniu procesami i organizacją pracy, a także zachęca do aktywnego uczestnictwa w życiu biznesowym. Serdecznie zachęcamy Was, abyście wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Ponadto całe wydarzenie rozpocznie się szkoleniem przeprowadzonym przez przedsiębiorstwo LEAN PARTNER, które przeprowadzi szkolenie dla uczestników wprowadzającą ich w tematykę szeroko pojętego Lean Management, które pomoże im w rozwiązaniu zadania konkursowego.

Zapisy na wydarzenie już ruszyły!

Wypatrujcie najnowszych informacji na profilach społecznościowychstrona internetowa.

oLeanpiada

Wiktor Wcisło


Pozostałe aktualności Lean

 • Relacja z II Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej

  relacja-ii-ogolnopolska-konferencja-jakosciowa

  To był maj!... Ale Saska Kępa nie pachniała szalonym, zielonym bzem, bo bzy w tym roku zaczęły kwitnąć nieco wcześniej i zdążyły już przekwitnąć. Poza tym cała rzecz się działa w Gliwicach, a nie w Warszawie. Bo to Gliwice na dwa dni stały się stolicą działań jakościowych, gdyż to właśnie w murach Politechniki Śląskiej, a dokładniej – w Centrum Edukacyjno-Kongresowym – miała miejsce druga już odsł ...

 • Zapowiedź: 17. Konferencji Lean | Six Sigma

  zapowiedz-17-konferencja-lean-six-sigma

  Zapraszamy serdecznie do udziału w 17. Konferencji Lean | Six Sigma, organizowanej przez Akademię Białego Kruka, która odbędzie się 6-7 czerwca we Wrocławiu. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do spotkania oraz wymiany poglądów z czołowymi ekspertami, praktykami i specjalistami z dziedziny optymalizacji procesów i rozwiązywania problemów.

 • Dobre praktyki Lean Higher Education

  dobre-praktyki-lean-higher-education

  Dobre praktyki zarządcze, projektowe i narzędziowe – to temat przewodni tegorocznego XI seminarium LeanHE Poland. Wydarzenie organizowane przez Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej odbędzie się w dniach 24–25 czerwca.

Technologie wspierające Lean

PARTNERZY SEKCJI:

3DGence
Comarch Technologies

Komentarze

Śledź nas w social media Aktualności  
Relacja z II Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej

To był maj!... Ale Saska Kępa nie pachniała szalonym, zielonym bzem, bo bzy w tym roku zaczęły kwitnąć nieco wcześniej i zdążyły już przekwitnąć. Poza tym cała rzecz się działa w Gliwicach, a nie w Warszawie. Bo to Gliwice na dwa dni stały się stolic ...

Zapowiedź: 17. Konferencji Lean | Six Sigma

Zapraszamy serdecznie do udziału w 17. Konferencji Lean | Six Sigma, organizowanej przez Akademię Białego Kruka, która odbędzie się 6-7 czerwca we Wrocławiu. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do spotkania oraz wymiany poglądów z czołowymi ekspertam ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku