Aktualności Lean

 

Lean Day Tenneco 2021 - zaproszenie

 Dodano: 2021-08-06
W imieniu Tenneco Gliwice serdecznie zapraszamy Państwa na I edycję Konferencji „Lean Day Tenneco”. Wydarzenie jest efektem inicjatywy jaka powstała z ramienia Tenneco w Gliwicach, mającej na celu wymianę doświadczeń pomiędzy firmami z różnych branż, z całej Polski.
Po raz pierwszy, firma z branży automotive, przy współpracy z praktykami biznesu, podejmuje się organizacji I Otwartej Konferencji „Lean Day Tenneco”.

Aktualizacja: Obecnie są zapisy na wersję online. Zainteresowanych przyjazdem na wersje stacjonarną prosimy o wiadomość na podany na końcu artykułu e-mail - potwierdzimy dostępność miejsc.

Aby udostępnić korzyści płynące z udziału w naszej konferencji szerszemu gronu,  wydarzenie Lean Day jest w 100% darmowe i dostępne dla każdego, kto jest zainteresowany poszerzaniem wiedzy, zarówno z zakresu lean management jak i nowych technologii czy też przemysłu 4.0.

Na miejscu będziecie Państwo mogli:

 • Udziału w prelekcjach prowadzonych przez praktyków biznesu opartych na realnych wdrożeniach
 • Odwiedzenia interaktywnego showroom-u bogatego w nowoczesne rozwiązania
 • Odwiedzenia stoisk firm partnerskich
 • Wymiany wiedzy i doświadczenia z naszymi Gośćmi


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc oraz restrykcje związane z pandemią , prosimy o potwierdzenie Państwa obecności do dnia  20.08.2020.

Jeżeli z różnych względów nie możecie Państwo osobiście uczestniczyć w konferencji, zachęcamy do skorzystania z transmisji online, która będzie udostępniona za pośrednictwem platformy YT.

W tym celu prosimy o podanie adresów e-mail osób zainteresowanych wzięciem udziału w pełnej transmisji online:

TERMIN:  02.09.2021 godz 9:00 – 16:30

KOSZT: WSTĘP WOLNY

LOKALIZACJA: BOJKOWSKA 59B, 44-100 GLIWICE

Aktualizacja: Obecnie są zapisy na wersję online. Zainteresowanych przyjazdem na wersje stacjonarną prosimy o wiadomość na podany na końcu artykułu e-mail - potwierdzimy dostępność miejsc.

Wszelkie pytanie proszę kierować pod adres mailowy: [email protected]
mat. organizatora


Pozostałe aktualności Lean

 • Zapowiedź: Ogólnopolska Konferencja Jakościowa 2024

  zapowiedz-okj-2024

  Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej, organizowanej przez jakość bez retuszu z Anną Farion, która odbędzie się 14-15 maja 2024 w Gliwicach. To wydarzenie stanowi unikalną okazję do spotkania i wymiany poglądów z czołowymi ekspertami, praktykami i naukowcami z dziedziny zarządzania jakością oraz rozwoju firm.

 • Zapowiedź: III edycja konferencji Yokoten

  zapowiedz-iii-konferencja-yokoten

  Już wkrótce do Polski przyjedzie wieloletni CEO Toyoty (zakładów w Polsce i Anglii). To wydarzenie, podczas którego będziesz mógł poznać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące działania TPS/Lean i zarządzania opartego o ciągły rozwój ludzi, wspierającego nieustanne doskonalenie. Już 20-21 marca w Jasionce III edycja konferencji Yokoten. 

 • Innowacyjne spojrzenie w przyszłość - uczniowie wchodzą w świat Przemysłu 4.0

  uczniowie-przemysl40-radom

  4 grudnia na Uniwersytecie Radomskim spotkali się uczniowie liceów i techników, którzy dopiero będą wchodzić w świat szkolnictwa wyższego. Zostali wprowadzeni w świat, z którym przyjdzie im zmierzyć po skończonej edukacji, a który właśnie tworzy się na naszych oczach.

Technologie wspierające Lean

PARTNERZY SEKCJI:

3DGence
Comarch Technologies

Komentarze

Śledź nas w social media Aktualności  
Zapowiedź: Ogólnopolska Konferencja Jakościowa 2024

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej, organizowanej przez jakość bez retuszu z Anną Farion, która odbędzie się 14-15 maja 2024 w Gliwicach. To wydarzenie stanowi unikalną okazję do spotkania i wymiany po ...

Zapowiedź: III edycja konferencji Yokoten

Już wkrótce do Polski przyjedzie wieloletni CEO Toyoty (zakładów w Polsce i Anglii). To wydarzenie, podczas którego będziesz mógł poznać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące działania TPS/Lean i zarządzania opartego o ciągły rozwój l ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Luty 2024  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829123
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku