Szkolenia Lean

 

Pagani, Lamborghini - Warsztaty i wizyta w fabrykach

warsztaty-i-wizyta-pagani-ducati-lamborghini
Lamborghini i Pagani to marki, które rozpalają wyobraźnie miłośników sportowej jazdy oraz wyszukanego designu mogą być również inspiracją do doskonalenia. Okazję, by poznać jak powstają te sportowe samochody od podszewki, będą mieli Państwo podczas Lean Transformation Benchmark Tour.

W żadnej innej branży nie są spotykane tak wysokojakościowe procesy systemowego wsparcia jak: zmniejszenie zapasów i czasu produkcji o 90%, redukcja kosztów o 30-50% oraz ponadprzeciętny wzrost zadowolenia klienta i załogi.

Będą Państwo mieli okazję porównać procesy produkcyjne podczas wizyt studyjnych w Fabrykach Lamborghini i Pagani. Wyjazd połączony jest z warsztatami, które przedstawią możliwości związane z Lean Manufacturing, Lean Office, Lean Leadership oraz w działach sprzedaży i marketingu.

W branży automotive zostało zapoczątkowane wdrażanie narzędzi systemowego, ciągłego doskonalenia organizacji - Lean Management/Kaizen i do dzisiaj stanowi znakomity benchmark dla przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych i doradczych.

Dodatkowo będzie możliwość zwiedzenia Muzeum Ferrari, a za dodatkową opłatą także przejażdżka wybranymi modelami Lamborghini i Ferrari.
     

Podczas szkolenia:
  • sprawdzisz jak funkcjonują narzędzia continuous improvement w Fabryce Lamborghini,
  • a także zapoznasz się z innowacyjnością samochodów Pagani oraz unikalnymi rozwiązaniami jakościowymi zastosowanymi w tej firmie. Producent, który oferuje rozwiązania zbudowanych głównie w oparciu o tytan i włókno węglowe, od 1999 roku współpracuje z Mercedesem-AMG. Uczestniczy w wymianie najnowocześniejszych rozwiązań systemowych w branży Automotive,
  • będziesz miał możliwość dzielenia się doświadczeniami z innymi uczestnikami warsztatów oraz prowadzącymi panele i benchmarki.

Szkolenie Lean Services

Korzyści szkolenia w Lamborghini/Pagani:
  • Idywidualne wskazania i zalecenia związane z ciągłym doskonaleniem organizacji,
  • Uzyskanie praktycznych umiejętności w optymalizacji procesów produkcyjnych i usługowych - z szczególnym uwzględnieniem 7 Wastes,
  • Poznanie szeregu przykładów na temat zarządzania jakością - skuteczne i sprawdzone w Lean Office i Lean Manufacturing.


Sprawdź program i zapisz się

Data i miejsce: 9-11.06.2022 r., Włochy, Bolonia
Organizator warsztatów: Langas Group
Śledź nas w social media Aktualności   Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Czerwiec 2022  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku