Szkolenia Lean

 

Japan Kaizen Tour Edycja V

v-japan-kaizen-tour
Gdy patrzymy na Japonię, zastanawiamy się, jak ten kraj stał się taką potęgą? Niewielki kraj bez bogactw naturalnych, który zaskakuje jakością i innowacyjnością.
Ciągłe doskonalenie, kultura, podejście do pracy, udoskonalania i główny cel - zero wad, to wszystko zadziwia, przyciąga i zapisało Japonię jako kraj “cudu gospodarczego”.

Zapraszam na piątą edycję Japan Kaizen Tour

Misją naszego wyjazdu będzie poznanie rozwiązań systemu ciągłego doskonalenia w japońskich fabrykach. Benchmark zastosowanych narzędzi i metod Lean Management będzie możliwy w czterech firmach wybranych przy współpracy z japońskimi ekspertami. Podczas warsztatów uczestnicy opracują sposoby skutecznej implementacji na gruncie polskich przedsiębiorstw i uwarunkowań kulturowych i rynkowych. Wizyty w firmach takich jak Toyota Motor Corporation, Nissan Yokohama, Ogura Co LTD, Kikuchi Gear LTD Ltd. pomogą w zrozumieniu sposobów wdrażania poznanych rozwiązań, które będą Państwo mogli zastosować w przedsiębiorstwach po powrocie z Japan Kaizen Tour.

V Japan Kaizen Tour

Kaizen na żywo w Japonii
  • Formuła GEMBA WALKING w fabryce Toyoty, Nissana i Panasonic pozwoli Ci poznać serce Systemu Produkcyjnego Toyoty będącego wzorem do ciągłego doskonalenia firm na całym świecie;
  • Wizyta w Ashigaka City, Yamazaki i Kobe Ecotechnology Center pomoże Ci zrozumieć filozofię i przyczynę sukcesu japońskich firm pod kątem efektywności wykorzystania każdego zasobu w organizacji.

Lean Management/Kaizen, to sposób zarządzania połączony z kulturą doskonalenia przedsiębiorstwa, który przyczynia się do redukcji kosztów o 30-50%, skrócenia czasu produkcji nawet o 90%, a także zmniejszenia zapasów. Jednocześnie największą korzyścią wprowadzanych zmian jest wzrost zadowolenia klienta i załogi firmy.

V Japan Kaizen Tour będzie dużą inspiracją dla osób związanych z firmami produkcyjnymi, a także wszystkich, którzy interesują się tematyką "szczupłej organizacji". Wszyscy, którzy chcą poznać techniki i kulturę ciągłego doskonalenia bezpośredniu w kraju, z którego rozprzestrzeniła się na cały świat, mają teraz ku temu świetną okazję.

Szkolenie odbyło się, sprawdź nowe terminy w kalendarzu szkoleń.

Data i miejsce: 12-18.03.2017 Japonia - Tokio, Nagoii, Kioto
Organizator: Langas GroupŚledź nas w social media Aktualności  
Jak angażować pracowników w doskonalenie?

E-book o tym jak angażować pracowników i Liderów w proces ciągłego doskonalenia już dostępny w wersji pdf. Znajdziesz w nim praktyczne wskazówki oraz rozwiązania zastosowane wśród Klientów firmy 4Results, które pomogą Ci zbudować kulturę ciągłego dos ...

Zapowiedź: IX Europejski Kongres Lean

Zapraszamy na IX Europejski Kongres Lean w Katowicach, podczas którego prelegenci z firm produkcyjnych i usługowych podzielą się swoimi doświadczeniami w budowie organizacji wspierającej ciągłe doskonalenie.

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Wrzesień 2023  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku