Szkolenia Lean

 

Szkolenie online: Six Sigma Yellow Belt - Analiza i rozwiązywanie problemów

szkolenie-yellow-belt-3iconsulting
Przygotuj się do zmian w Twojej organizacji. Poznaj techniki analizy procesów i występujących w przedsiębiorstwie problemów.

Szkolenie Six Sigma Yellow Belt przygotowuje uczestnika do pełnienia roli członka zespołu projektowego, realizowanego zgodnie z metodyką DMAIC. Uczestnik nie tylko poznaje podstawy programu Six Sigma, ale dodatkowo poznaje kilkanaście narzędzi wspierających realizację projektu, dzięki czemu staje się cennym członkiem zespołów projektowych.

Szkolenie trwa 2 dni i bazuje na konkretnym studium przypadku procesu, który został zoptymalizowany przez prowadzącego szkolenie, certyfikowanego Six Sigma Black Belt'a. W trakcie poznamy takie narzędzia jak karta projektu, metoda 5 Whys, CTQ, Pareto, SIPOC czy Run Chart. Analizę procesu umożliwi nam mapa VSM, a identyfikację przyczyn źródłowych problemu analiza VA/NVA i diagram Ishikawa.

Serdecznie zapraszamy!

Data: 15-16.05.2021
Miejsce: Online

Organizator szkolenia: The Lean Six Sigma Academy Poland

Informacje organizacyjne

Zapisz się wysyłając zgłoszenie na: [email protected]
Śledź nas w social media Aktualności  
Relacja z II Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej

To był maj!... Ale Saska Kępa nie pachniała szalonym, zielonym bzem, bo bzy w tym roku zaczęły kwitnąć nieco wcześniej i zdążyły już przekwitnąć. Poza tym cała rzecz się działa w Gliwicach, a nie w Warszawie. Bo to Gliwice na dwa dni stały się stolic ...

Zapowiedź: 17. Konferencji Lean | Six Sigma

Zapraszamy serdecznie do udziału w 17. Konferencji Lean | Six Sigma, organizowanej przez Akademię Białego Kruka, która odbędzie się 6-7 czerwca we Wrocławiu. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do spotkania oraz wymiany poglądów z czołowymi ekspertam ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku