Szkolenia Lean

 

Toyota Change Management, czyli jak skutecznie wdrożyć zmiany w organizacji

szkolenie-toyota-change-management
Szybko zmieniające się warunki zarządzania organizacjami wymagają ciągłych i często szybkich zmian. Toyota jest liderem nie tylko w przekuwaniu problemów w rozwiązania, ale nawet dążenia do doskonałości poprzez ciągłe doskonalenie procesów.

Dlatego właśnie zapraszamy do wyjątkowego wydarzenia, jakim jest szkolenie “Toyota Change Management” składającego się z czterech części.
W pierwszej dostaniesz dawkę wiedzy od doświadczonych praktyków. Opowiemy o głównych przeszkodach we wdrażaniu zmian w organizacjach,  narzędziach systemu produkcyjnego Toyoty (TPS), które zobaczymy podczas zwiedzania fabryki, wyjątkowej kulturze kaizen, omówimy jak zachęcać pracowników do zgłaszania i wdrażania usprawnień oraz jak skutecznie wdrożyć narzędzia i kulturę lean management.

Część druga to warsztat, gdzie zaprojektujesz plan wdrożenia realnej zmiany dla swojej organizacji. Następnie przejdziemy do networkingu - znakomitej okazji do poznania innych osób zmagających się z podobnymi wyzwaniami, ale w innych organizacjach. Te kontakty zostaną już na zawsze! Część czwarta naszego wydarzenia to wizyta benchmarkingowa w jednym z zakładów produkcyjnych Toyoty - fabryce w Jelczu-Laskowicach. Będziesz mieć okazję do zobaczenia w naturalnych warunkach funkcjonowania Systemu Produkcyjnego Toyoty, który od lat ‘80 uznawany jest za najdoskonalszy system produkcyjny na świecie. W ramach wizyty zaplanowane jest też dodatkowe szkolenie z systemu sugestii pracowniczych w modelu Toyoty.

Dla kogo jest nasza propozycja?

Dla każdego, kto jest zainteresowany ciągłym doskonaleniem organizacji, zarówno tych początkujących, jak i bardziej doświadczonych. Jak mawia Jacek Walkiewicz - podróże kształcą, ale tylko ludzi wykształconych. W naszym podejściu wykształcimy Cię z TPS podczas szkolenia i warsztatu, aby dzień spędzony w Toyocie był jak najlepiej wykorzystany.

Wartością dodaną naszych wyjazdów jest niewątpliwie wymiana doświadczeń i nawiązywanie relacji biznesowych, co będzie możliwe podczas zaplanowanej kolacji.

Dodatkowo, każdy z uczestników otrzyma możliwość konsultacji swoich projektów podczas wdrażania ich w życie.

Zobacz cały harmonogram w pdf

Data:
18-19.06.2024
Miejsce: Jelcz-Laskowice

Link do zapisów

Śledź nas w social media Aktualności  
Relacja z II Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej

To był maj!... Ale Saska Kępa nie pachniała szalonym, zielonym bzem, bo bzy w tym roku zaczęły kwitnąć nieco wcześniej i zdążyły już przekwitnąć. Poza tym cała rzecz się działa w Gliwicach, a nie w Warszawie. Bo to Gliwice na dwa dni stały się stolic ...

Zapowiedź: 17. Konferencji Lean | Six Sigma

Zapraszamy serdecznie do udziału w 17. Konferencji Lean | Six Sigma, organizowanej przez Akademię Białego Kruka, która odbędzie się 6-7 czerwca we Wrocławiu. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do spotkania oraz wymiany poglądów z czołowymi ekspertam ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Czerwiec 2024  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku