Szkolenia Lean

 

Toyota Change Management, czyli jak skutecznie wdrożyć zmiany w organizacji

szkolenie-toyota-change-management
Szybko zmieniające się warunki zarządzania organizacjami wymagają ciągłych i często szybkich zmian. Toyota jest liderem nie tylko w przekuwaniu problemów w rozwiązania, ale nawet dążenia do doskonałości poprzez ciągłe doskonalenie procesów.

Dlatego właśnie zapraszamy do wyjątkowego wydarzenia, jakim jest szkolenie “Toyota Change Management” składającego się z czterech części.
W pierwszej dostaniesz dawkę wiedzy od doświadczonych praktyków. Opowiemy o głównych przeszkodach we wdrażaniu zmian w organizacjach,  narzędziach systemu produkcyjnego Toyoty (TPS), które zobaczymy podczas zwiedzania fabryki, wyjątkowej kulturze kaizen, omówimy jak zachęcać pracowników do zgłaszania i wdrażania usprawnień oraz jak skutecznie wdrożyć narzędzia i kulturę lean management.

Część druga to warsztat, gdzie zaprojektujesz plan wdrożenia realnej zmiany dla swojej organizacji. Następnie przejdziemy do networkingu - znakomitej okazji do poznania innych osób zmagających się z podobnymi wyzwaniami, ale w innych organizacjach. Te kontakty zostaną już na zawsze! Część czwarta naszego wydarzenia to wizyta benchmarkingowa w jednym z zakładów produkcyjnych Toyoty - fabryce w Jelczu-Laskowicach. Będziesz mieć okazję do zobaczenia w naturalnych warunkach funkcjonowania Systemu Produkcyjnego Toyoty, który od lat ‘80 uznawany jest za najdoskonalszy system produkcyjny na świecie. W ramach wizyty zaplanowane jest też dodatkowe szkolenie z systemu sugestii pracowniczych w modelu Toyoty.

Dla kogo jest nasza propozycja?

Dla każdego, kto jest zainteresowany ciągłym doskonaleniem organizacji, zarówno tych początkujących, jak i bardziej doświadczonych. Jak mawia Jacek Walkiewicz - podróże kształcą, ale tylko ludzi wykształconych. W naszym podejściu wykształcimy Cię z TPS podczas szkolenia i warsztatu, aby dzień spędzony w Toyocie był jak najlepiej wykorzystany.

Wartością dodaną naszych wyjazdów jest niewątpliwie wymiana doświadczeń i nawiązywanie relacji biznesowych, co będzie możliwe podczas zaplanowanej kolacji.

Dodatkowo, każdy z uczestników otrzyma możliwość konsultacji swoich projektów podczas wdrażania ich w życie.

Zobacz cały harmonogram w pdf

Data:
18-19.06.2024
Miejsce: Jelcz-Laskowice

Link do zapisów

Śledź nas w social media Aktualności  
Dobre praktyki Lean Higher Education

Dobre praktyki zarządcze, projektowe i narzędziowe – to temat przewodni tegorocznego XI seminarium LeanHE Poland. Wydarzenie organizowane przez Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej odbędzie się w dniach 24–25 czerwca.

oLEANpiada 2024

oLEANpiada odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2024 roku na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wydarzenie będzie obejmować tematy związane z Lean Management, uwzględniając także tematykę Problem Solving.

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Kwiecień 2024  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Najbliższe szkolenia Lean  
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku