Szkolenia Lean

 

Hoshin Kanri i rozwiązywanie problemów metodą Toyoty

szkolenie-hoshin-kanri-problem-solving
Szkolenie Hoshin Kanri przybliży państwu tę japońską metodę zarządzania, która jest obecnie wykorzystywana przez najlepsze światowe firmy. Koszty całości firmy obniżają się średnio o 30-50%, czas produkcji/realizacji danego zamówienia o 90%, przy równoczesnej radykalnej poprawie zadowolenia klienta oraz załogi. To są rzeczywiste, rewolucyjne i sprawdzone wyniki - osiągnięte dzięki ich stosowaniu.

Jak to się zaczęło? Bridgestone Tire Co. opublikowała w 1965 roku, raport omawiający sposoby jakimi były zarządzane przedsiębiorstwa otrzymujące nagrodę Deminga w zakresie planowania. Zostały one oficjalnie nazwane Hoshin Kanri.

Przez kolejne dziesięć lat Hoshin Kanri stało się popularną metodą zarządzania w Japonii. Pracodawcy począwszy od początku lat osiemdziesiątych, spotykali się na sympozjach, podczas których wymieniali się najlepszymi praktykami. Obecnie cieszy się ona dużym zainteresowaniem menadżerów wielu światowych przedsiębiorstw.


Zapisując się na szkolenie otrzymasz:
  • Informacje, jak praktycznie uzgadniać cele na każdym szczeblu organizacji;
  • Wiedzę na temat narzędzi wspomagających na drodze do doskonałości operacyjnej Twojego przedsiębiorstwa;
  • Praktyczne umiejętności w korzystaniu z metody A3, która jest kluczem utrzymywania ciągłego rozwoju w ramach Hoshin Kanri;
  • Indywidualne zalecenia i wskazówki pomagające w poszukiwaniu przyczyn źródłowych problemów w Twojej organizacji;
  • Unikalną wiedzę oraz nowe spojrzenie na procesy biznesowe.

Szkolenie Hoshin Kanri


Hoshin Kanri (hoshin) wzmacnia ogólną zdolność organizacji i skupienie jej na poprawie funkcjonowania całej firmy. Strategiczne zarządzanie poprzez Hoshin Kanri i Lean Management, pozwala na osiągnięcie ponadnormatywnej poprawy wyników w przedsiębiorstwie - co pokazują badania i przykłady studiów przypadku firmy Toyota. Szkolenie Hoshin Kanri pozwoli Ci nabyć umiejętności, które przyniosą ogromne usprawnienia na każdym szczeblu organizacji.

Szkolenie odbyło się, sprawdź nowe terminy w kalendarzu szkoleń.

Data i miejsce: 17-18.07.2017 r., Sopot, Hotel Haffner****
Organizator warsztatów: Langas Group
Śledź nas w social media Aktualności  
Jak angażować pracowników w doskonalenie?

E-book o tym jak angażować pracowników i Liderów w proces ciągłego doskonalenia już dostępny w wersji pdf. Znajdziesz w nim praktyczne wskazówki oraz rozwiązania zastosowane wśród Klientów firmy 4Results, które pomogą Ci zbudować kulturę ciągłego dos ...

Zapowiedź: IX Europejski Kongres Lean

Zapraszamy na IX Europejski Kongres Lean w Katowicach, podczas którego prelegenci z firm produkcyjnych i usługowych podzielą się swoimi doświadczeniami w budowie organizacji wspierającej ciągłe doskonalenie.

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Wrzesień 2023  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku