Szkolenia Lean

 

REALia Lean - cykl szkoleń na terenie fabryk

realia-lean-na-terenie-fabryk
Zapraszamy do uczestnictwa w cyklu szkoleń na terenie firm - REALia LEAN.

Z transformacji lean manufacturing korzysta w Polsce coraz więcej firm. Można przekornie napisać, że trudno dziś znaleźć liczące się fabryki odnoszące rynkowy sukces, które – w mniejszym lub większym stopniu – nie korzystają ze „skrzynki narzędziowej” lean.

Czy zawsze z sukcesem?

Na pewno w każdej firmie, której bliskie jest ciągłe doskonalenie, spotkamy się nie tylko z szybkimi pozytywnymi rezultatami, ale również usłyszymy o wyzwaniach, błędach, barierach i ograniczeniach, które trzeba było wcześniej pokonać.

Dlatego przygotowaliśmy nową edycję cyklu szkoleń warsztatowych już nie tylko na terenie fabryk, ale i firm usługowych - podczas których skoncentrujemy uwagę nie tylko na poprawnym stosowaniu metod i narzędzi, lean.

Skupimy się też na wymianie doświadczeń między uczestnikami spotkań, a przede wszystkim pokażemy, na przykładzie konkretnych firm, rezultaty, jakie osiągają dzięki strategii lean.

Pokażemy też drogę, nie zawsze „prostą”, którą przeszli, by dziś mogli zaliczać się do grona, którym doskonałość operacyjna nie jest obca.

Pierwsze szkolenie z cyklu, to "TPM - podnoszenie efektywności parku maszynowego".

Sprawdź więcej na stronie szkolenia i zapisz się

Daty szkoleń (miejsce): 15-16.06.2023 (Gdańsk) / 13-14.07.2023 (Gdynia) / 21-22.09.2023 (Łęczyca)
Organizator: LeanQ Team

Opinie o cyklu REALia LEAN:
Moim zdaniem szkolenie, które właśnie odbywa się na terenie firmy, jest o tyle ciekawsze, że uczestnicy szkolenia mogą się zainspirować pomysłami wdrożonymi w danej firmie. Co innego jest usłyszeć o nowych rozwiązaniach i narzędziach Lean, a co innego zobaczyć je w praktyce. Z mojej strony bardzo polecam taki przebieg szkolenia.
/Hanna Willma, Specjalista ds. Jakości i Lean, Lubiana S.A./

Jedno z najlepiej zrealizowanych szkoleń, w jakim brałem udział w temacie Lean Management, Duża dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej. Dzięki możliwości zwiedzeniu zakładu produkującego można zobaczyć, jak są stosowane narzędzia Lean w praktyce. Prowadzący zadbał o komfort i dobre samopoczucie uczestników. Doskonały sposób prowadzenia warsztatu pozwolił mi na zapamiętanie i uporządkowanie informacji.
/Michał Bryłka, Continuous Improvement Manager, KLER S.A./
Śledź nas w social media Aktualności  
Relacja z II Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej

To był maj!... Ale Saska Kępa nie pachniała szalonym, zielonym bzem, bo bzy w tym roku zaczęły kwitnąć nieco wcześniej i zdążyły już przekwitnąć. Poza tym cała rzecz się działa w Gliwicach, a nie w Warszawie. Bo to Gliwice na dwa dni stały się stolic ...

Zapowiedź: 17. Konferencji Lean | Six Sigma

Zapraszamy serdecznie do udziału w 17. Konferencji Lean | Six Sigma, organizowanej przez Akademię Białego Kruka, która odbędzie się 6-7 czerwca we Wrocławiu. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do spotkania oraz wymiany poglądów z czołowymi ekspertam ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Czerwiec 2024  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku