Szkolenia Lean

 

REALia Lean - cykl szkoleń na terenie fabryk

realia-lean-na-terenie-fabryk
Zapraszamy do uczestnictwa w cyklu szkoleń na terenie firm - REALia LEAN.

Z transformacji lean manufacturing korzysta w Polsce coraz więcej firm. Można przekornie napisać, że trudno dziś znaleźć liczące się fabryki odnoszące rynkowy sukces, które – w mniejszym lub większym stopniu – nie korzystają ze „skrzynki narzędziowej” lean.

Czy zawsze z sukcesem?

Na pewno w każdej firmie, której bliskie jest ciągłe doskonalenie, spotkamy się nie tylko z szybkimi pozytywnymi rezultatami, ale również usłyszymy o wyzwaniach, błędach, barierach i ograniczeniach, które trzeba było wcześniej pokonać.

Dlatego przygotowaliśmy nową edycję cyklu szkoleń warsztatowych już nie tylko na terenie fabryk, ale i firm usługowych - podczas których skoncentrujemy uwagę nie tylko na poprawnym stosowaniu metod i narzędzi, lean.

Skupimy się też na wymianie doświadczeń między uczestnikami spotkań, a przede wszystkim pokażemy, na przykładzie konkretnych firm, rezultaty, jakie osiągają dzięki strategii lean.

Pokażemy też drogę, nie zawsze „prostą”, którą przeszli, by dziś mogli zaliczać się do grona, którym doskonałość operacyjna nie jest obca.

Pierwsze szkolenie z cyklu, to "TPM - podnoszenie efektywności parku maszynowego".

Sprawdź więcej na stronie szkolenia i zapisz się

Daty szkoleń (miejsce): 15-16.06.2023 (Gdańsk) / 13-14.07.2023 (Gdynia) / 21-22.09.2023 (Łęczyca)
Organizator: LeanQ Team

Opinie o cyklu REALia LEAN:
Moim zdaniem szkolenie, które właśnie odbywa się na terenie firmy, jest o tyle ciekawsze, że uczestnicy szkolenia mogą się zainspirować pomysłami wdrożonymi w danej firmie. Co innego jest usłyszeć o nowych rozwiązaniach i narzędziach Lean, a co innego zobaczyć je w praktyce. Z mojej strony bardzo polecam taki przebieg szkolenia.
/Hanna Willma, Specjalista ds. Jakości i Lean, Lubiana S.A./

Jedno z najlepiej zrealizowanych szkoleń, w jakim brałem udział w temacie Lean Management, Duża dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej. Dzięki możliwości zwiedzeniu zakładu produkującego można zobaczyć, jak są stosowane narzędzia Lean w praktyce. Prowadzący zadbał o komfort i dobre samopoczucie uczestników. Doskonały sposób prowadzenia warsztatu pozwolił mi na zapamiętanie i uporządkowanie informacji.
/Michał Bryłka, Continuous Improvement Manager, KLER S.A./
Śledź nas w social media Aktualności  
Zdrowe procesy i smart contracty, a pomiędzy nimi Lean

W tematyce Lean powiedziano - niektórzy powiedzą - już chyba wszystko. Są jednak w Polsce osoby, które szukają jeszcze głębiej i jest jedna taka sobota w roku, kiedy te osoby spotykają się w Łodzi w ramach konferencji Lean Trendy.

Jak angażować pracowników w doskonalenie?

E-book o tym jak angażować pracowników i Liderów w proces ciągłego doskonalenia już dostępny w wersji pdf. Znajdziesz w nim praktyczne wskazówki oraz rozwiązania zastosowane wśród Klientów firmy 4Results, które pomogą Ci zbudować kulturę ciągłego dos ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Wrzesień 2023  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku