Szkolenia Lean

 

Droga do Lean - japońskie lekcje pokory w doskonaleniu organizacji

droga-do-lean-japonskie-lekcje-szkolenie
Organizacja otrzymuje pracowników z głową pełną spostrzeżeń i pomysłów na poprawę procesów w obszarach, w których pracują. Pracowników, którzy doświadczyli na własnej skórze, jak może wyglądać doskonalenie i wspólne szukanie rozwiązań bez obwiniania się nawzajem o istniejący stan rzeczy. To początek drogi w kierunku doskonalenia organizacji z zachowaniem pokory i szacunku dla osób w niej pracujących.

Dzięki kilkuletniej współpracy z naszymi partnerami połączyliśmy doświadczenia zdobyte na „Gemba hal produkcyjnych” w prowadzeniu projektów i działań doskonalących organizację z grą szkoleniową, która w praktyczny sposób uczy najważniejszych metod i narzędzi Lean.
Dodaliśmy ważne miękkie kompetencje związane z komunikacją bez obwiniania i koncentracją na budowaniu pozytywnych relacji między ludźmi – podejście to w zadziwiająco krótkim czasie przełożyło się na namacalne wyniki biznesowe. Tak oto powstał program jednodniowych intensywnych warsztatów: Droga do Lean – japońskie lekcje pokory w doskonaleniu organizacji.

Film droga do Lean
Kliknij obrazek - zobacz film

DLA KOGO?
Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie stosowania podejścia Lean.

CELE I KORZYŚCI:
Po ukończeniu warsztatów uczestnicy będą potrafili:
  • Rozpoznawać działania, w których warto zastosować metodologiczne podejście.
  • Identyfikować i definiować zadania potrzebne do wprowadzenia praktycznych działań doskonalących procesy i organizację.
  • Zastosować proponowane podejście, jednocześnie dostosowując je do organizacji, w której pracują.
  • Budować porozumienie w zespole koncentrując się na wspólnie ustalonym celu.

Szkolenie organizujemy wyłącznie na zamówienie w formie zamkniętej.

ORGANIZATOR: EY Academy of Business

Sprawdź program i zapisz się
Śledź nas w social media Aktualności  
Pozwól pracownikowi wypowiedzieć się do końca - relacja Lean Polak Potrafi 2023

17-18 maja to czas, w którym Pomorze ponownie po kilkuletniej przerwie gościło duże leanowe wydarzenie – za sprawą Konferencji Lean Polak Potrafi. Na konferencję zjechali goście z najdalszych zakątków Polski, a dodatkowo mieliśmy także akcent bezpośr ...

Zapowiedź: XX Konferencja Produkcja Klasy Światowej

Zapraszamy na XX edycję konferencji: „PRODUKCJA KLASY ŚWIATOWEJ. PRZEMYSŁ 4.0, WCM, LEAN – NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA”, na której od dwudziestu lat mamy przyjemność gościć kadrę zarządzającą z dużych i średnich firm produkcyjnych. Nasza konferencja stwarz ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku