Szkolenia Lean
Certyfikowany program rozwojowy Lean Green Belt

Naucz się szybko i skutecznie zwiększać efektywność organizacji.
Lean Green Belt to nie jest kolejny kurs. To trwający 4 miesiące bardzo intensywny, certyfikowany program rozwojowy. W czasie trwania programu uczestnicy przeprowadzają transformację LEAN 3D, przechodząc z instruktorami przez fazy kompleksowej diagnozy wybranego procesu, dopasowania zasobów i struktury organizacyjnej oraz doskonalenia i utrzymania zmian.
Program składa się z 6 modułów oraz 12 treningów live z wieloletnimi praktykami m.in. Radkiem Drzewieckim, Maciejem Molczykiem, Klausem Petersenem, Tymoteuszem Myśliwcem, Grażyną Potworą i Katarzyną Mickiewicz. Dodatkowo uczestnicy zostaną podzieleni na grupy według branż, gdzie będą wspólnie analizować case studies i wymieniać się doświadczeniami.
Zdobądź przewagę na rynku pracy! Certyfikowaliśmy już ponad 3000 ekspertów, nie zostawaj w tyle!
Data: Start 18.05.2020r., trwa przez 4 miesiące
Miejsce: online
Koniec zapisów do 12.05. Sprawdź promocyjne warunki na www.greenbelt-online.pl.
W dniach 15-16 lutego 2023 r. zapraszamy na XIV Otwartą Konferencję Service Process Improvement Network, która odbędzie się w Krakowie.
System wynagrodzeń zawsze wzbudza wiele skrajnych emocji. Chcąc dowiedzieć się, w jaki sposób firmy produkcyjne podchodzą do kwestii wynagradzania pracowników, postanowiliśmy przeprowadzić badanie
- » W drodze do Przemysłu 5.0, w parze z niegasnącym Lean - relacja z Europejskiego Kongresu Lean
- » W sekwencji i w obiegu zamkniętym - relacja z Lean Trendy 2022
- » Organizowana przez studentów (nie tylko) dla studentów
- » Kolejna edycja Młodego Lean Lidera rusza - jeszcze możesz dołączyć!
- » Lean Day 2022 w Tenneco
- 06.02.2023 Thinking Tools: Narzędzia tworzenia innowacji
- 16.02.2023 Agile Project Management
- 27.02.2023 Akademia Zarządzania Procesowego
- 06.03.2023 Zarządzanie projektami - Certyfikowany Project Man ...
- 13.03.2023 Benchmark Tour: Toyota Wałbrzych - u źródła System ...