Szkolenia Lean

 

Szkolenie online: Six Sigma Green Belt, edycja 8

abk-green-belt-szkolenie-online-abk-edycja-3
Zapraszamy na ósmą edycję szkolenia Six Sigma Green Belt Online!

DLA KOGO?
Dla obecnych i potencjalnych liderów zmian, liderów zespołów projektowych, osób odpowiedzialnych za zmiany i usprawnienia powierzonych im procesów.

CO JEST CELEM?
Nabycie umiejętności systematycznego rozwiązywania problemów organizacji.
Pomoc w zmianie sposobu myślenia i działania w rozwiązywaniu problemów. Opanowanie narzędzi metodyki DMAIC, takimi jak: Pareto, SIPOC, Flowchart, Diagram Ishikawy, Burza Mózgów, Gage R&R, Kappa, Scatter plot, Kwiat lotosu, Jak-Jak, Metody analizy ryzyka, Poka-Yoke, praca standaryzowana, Visual Management czy KAIZEN.

DLACZEGO WARTO?
Praca odbywa się w oparciu o realizację własnych projektów, dzięki czemu zdobytą teorię można od razu przełożyć na praktykę. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z metodyką DMAIC i narzędziami Six Sigma, jednocześnie rozwiązując realne problemy w firmie.
W cenie szkolenia jest egzamin certyfikacyjny połączony z obroną projektów.

ZJAZDY
Szkolenie składa się z trzech trzydniowych zjazdów w formie online. W przerwach między nimi, uczestnicy realizują wybrane projekty.

JAKOŚĆ POTWIERDZONA CERTYFIKATEM
Akademia Białego Kruka jest jedyną w Polsce organizacją, która posiada akredytację Council for Six Sigma Certification. Nasze szkolenia spełniają wymogi jakościowe dotyczące zakresu merytorycznego programu, kompetencji zespołu trenerskiego oraz procesu certyfikacji.

Terminy:

DEFINE/MEASURE  18/10/21 - 20/10/21
MEASURE/ANALYSE  29/11/21 - 01/12/21
IMPROVE/CONTROL  20/12/21 - 22/12/21

Miejsce: Online

Zobacz program szkolenia

Organizator szkolenia: Akademia Białego Kruka
Śledź nas w social media Aktualności  
Relacja z II Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej

To był maj!... Ale Saska Kępa nie pachniała szalonym, zielonym bzem, bo bzy w tym roku zaczęły kwitnąć nieco wcześniej i zdążyły już przekwitnąć. Poza tym cała rzecz się działa w Gliwicach, a nie w Warszawie. Bo to Gliwice na dwa dni stały się stolic ...

Zapowiedź: 17. Konferencji Lean | Six Sigma

Zapraszamy serdecznie do udziału w 17. Konferencji Lean | Six Sigma, organizowanej przez Akademię Białego Kruka, która odbędzie się 6-7 czerwca we Wrocławiu. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do spotkania oraz wymiany poglądów z czołowymi ekspertam ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku