Konferencje Lean

 

XXIII Konferencja Lean Management - I LOVE LEAN

xxiii-konferencja-love-lean-management
12-13 października 2023 roku odbędzie się XXIII Konferencja Lean Management I LOVE LEAN w wersji stacjonarnej oraz online. Zapraszamy na 2 dni pełne inspiracji oraz spotkań ze światowej klasy ekspertami, którzy zaprezentują studia przypadków ze świata produkcji i usług. Wszystkie wyselekcjonowane zostały przez nas tak, by stały się źródłem inspiracji na kolejny rok, dla osób zarządzających całymi firmami oraz ich działami, a także dla menedżerów oraz ekspertów ds. ciągłego doskonalenia.

Konferencja przeznaczona jest dla firm produkcyjnych i usługowych. Zapraszamy:
  • właścicieli, prezesów i dyrektorów,
  • menadżerów działów i/lub obszarów,
  • koordynatorów i ekspertów Lean oraz specjalistów ds. ciągłego doskonalenia.

W ramach konferencji będzie również Benchmark Tour. Sprawdzone rozwiązania zobaczysz w praktyce na terenie hali produkcyjnej? W tym roku na uczestników czekają dwie firmy, o których z całą pewnością można powiedzieć, że są liderami w obszarze automatyzacji i cyfryzacji. Są to: GKN Driveline w Oleśnicy oraz Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze.

Pełna zapowiedź konfencji

Data: 12-13.10.2023 r.
Miejsce: Wrocław
Organizator: Lean Enterprise Institute Polska

Sprawdź informacje organizatora i zapisz się
Śledź nas w social media Aktualności  
Zdrowe procesy i smart contracty, a pomiędzy nimi Lean

W tematyce Lean powiedziano - niektórzy powiedzą - już chyba wszystko. Są jednak w Polsce osoby, które szukają jeszcze głębiej i jest jedna taka sobota w roku, kiedy te osoby spotykają się w Łodzi w ramach konferencji Lean Trendy.

Jak angażować pracowników w doskonalenie?

E-book o tym jak angażować pracowników i Liderów w proces ciągłego doskonalenia już dostępny w wersji pdf. Znajdziesz w nim praktyczne wskazówki oraz rozwiązania zastosowane wśród Klientów firmy 4Results, które pomogą Ci zbudować kulturę ciągłego dos ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Wrzesień 2023  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku