Konferencje Lean

 

Wystartuj Szybko, Biegnij Wolno!

wystartuj-szybko-biegnij-wolno-webinar
Po wakacyjnej przerwie wracamy do Was z kolejnym cyklem bezpłatnych webinarów w tematyce S&OP. Już 11 września o godz. 16:00, Michał Paradowski, konsultant i wiceprezes grupy 4Results oraz konsultant Gniewomir Kuciapski opowiedzą, jak ten proces ogniskuje skuteczność firmy.

Wiedz, że nie warto doskonalić się w planowaniu teoretycznie - po prostu zacznij pierwszy cykl S&OP (Sales and Operations planning), który jest czymś naturalnym dla przedsiębiorstw, w tym dla sfery logistyki czy – ogólnie ujmując – operacji. Na pewno nie masz wszystkich danych do S&OP (nawet jeśli Ci się wydaje, że je masz – bo takie czy inne systemy je gromadzą), ale pokażemy Ci jak szybko można zacząć działać.

Jeśli jesteś:
  • szefem działów handlowych i operacyjnych
  • dyrektorem sprzedaży
  • managerem logistyki, supply chain bądź finansów
…ten temat może Cię zainteresować.

Pierwszy kryzys długodystansowca i tak Cię złapie, ale na tym webinarze pokażemy Ci kilka lekcji z wdrożeń procesu S&OP w przedsiębiorstwach, które wspieraliśmy w transformacji.

Zapraszamy do rejestracji!

Zespół 4Results
Śledź nas w social media Aktualności  
Jak angażować pracowników w doskonalenie?

E-book o tym jak angażować pracowników i Liderów w proces ciągłego doskonalenia już dostępny w wersji pdf. Znajdziesz w nim praktyczne wskazówki oraz rozwiązania zastosowane wśród Klientów firmy 4Results, które pomogą Ci zbudować kulturę ciągłego dos ...

Zapowiedź: IX Europejski Kongres Lean

Zapraszamy na IX Europejski Kongres Lean w Katowicach, podczas którego prelegenci z firm produkcyjnych i usługowych podzielą się swoimi doświadczeniami w budowie organizacji wspierającej ciągłe doskonalenie.

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Wrzesień 2023  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku