Konferencje Lean

 

Webinar: Analiza procesu S&OP

webinar-analiza-procesu-sop
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się dlaczego planowanie sprzedaży w Twojej firmie może nie przynosić oczekiwanych rezultatów? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu!

Podczas tego bezpłatnego webinaru, Michał Paradowski poprowadzi analizę procesu S&OP (Sales and Operations Planning), kluczowego elementu skutecznego planowania sprzedaży. Dowiesz się, dlaczego S&OP jest niezwykle istotny dla harmonijnego funkcjonowania różnych obszarów działalności firmy - od sprzedaży, po produkcję i zaopatrzenie.

Kiedy? 23 kwietnia o godz. 15.00
Gdzie? Na platformie ZOOM

Adresowany jest on przede wszystkim do szefów działów handlowych i operacyjnych, Dyrektorów sprzedaży, Managerów logistyki, supply chain i finansów.

Podczas webinaru omówimy częste błędy i pułapki, które mogą wystąpić podczas planowania sprzedaży w firmie. Poznasz typowe scenariusze, które mogą prowadzić do niepowodzeń, oraz sposoby ich uniknięcia lub rozwiązania.

Nie przegap okazji do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w zakresie planowania sprzedaży! Zapewniamy, że będzie to wartość dodana dla Twojego biznesu.

Dołącz do naszego wydarzenia i zarejestruj się już teraz, miejsca są ograniczone!

Rejestracja
Śledź nas w social media Aktualności  
Relacja z II Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej

To był maj!... Ale Saska Kępa nie pachniała szalonym, zielonym bzem, bo bzy w tym roku zaczęły kwitnąć nieco wcześniej i zdążyły już przekwitnąć. Poza tym cała rzecz się działa w Gliwicach, a nie w Warszawie. Bo to Gliwice na dwa dni stały się stolic ...

Zapowiedź: 17. Konferencji Lean | Six Sigma

Zapraszamy serdecznie do udziału w 17. Konferencji Lean | Six Sigma, organizowanej przez Akademię Białego Kruka, która odbędzie się 6-7 czerwca we Wrocławiu. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do spotkania oraz wymiany poglądów z czołowymi ekspertam ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku