Konferencje Lean

 

Pielęgnacja biznesu w firmie Torf

pielegnacja-biznesu-webinar
Nazwa webinaru, na który chcemy zaprosić, sugeruje mocne inklinacje z branżą kosmetyczną, ale chcemy Ci pokazać, że usprawnić proces zarządzania produkcją można w każdym sektorze rynku. Za najlepszy przykład organizacji odpowiednio pielęgnującej swój biznes uznaliśmy firmę Torf i to jej przedstawicielka będzie gościem naszego eksperta, Artura Głodka, na spotkaniu online 10 czerwca o 10.00. Dlaczego ten webinar jest dla Ciebie?

1. Produkujesz różne typy produktów, a rozstrzał wielkości partii produkcyjnych jest duży
W Torfie, firmie będącej właścielem marki tołpa, zatrudnionych jest ponad 320 pracowników. W fabryce wytwarza się co miesiąc prawie 3 miliony produktów, powstałych z niemal 800 surowców i z bazy ok. 2100 opakowań. Wielkość partii produkcyjnych waha się od 30 do 3000 kg.

Zapisz się na webinar i skorzystaj z wiedzy naszego gościa, jak usprawnić proces zarządzania produkcją na taką skalę.

2. Procesy produkcyjne i logistyczne w Twojej organizacji są bardzo złożone
Złożoność procesów w przedsiębiorstwie nie jest problemem, gdy są one właściwie zarządzane. W firmie Torf naprawa tego elementu rozpoczęła się od rozstania z arkuszami Excel i zwróceniem się w kierunku narzędzi zarekomendowanych przez ekspertów eq system.  Dodatkowo, po dogłębnej analizie, wspólnie zdecydowano, że konieczna jest synchronizacja obszarów firmy i zapewnienie płynnej komunikacji między nimi. Przykład firmy Torf pokazuje, że dopiero wtedy, gdy spojrzymy na organizację całościowo, możemy mówić o pielęgnacji biznesu na właściwym, gwarantującym sukces poziomie.
Chcesz wiedzieć, jak osiągnąć taki poziom pielęgnacji biznesu w Twoim przedsiębiorstwie? Skontaktuj się z naszym ekspertem.

3. Potrzebujesz praktycznych informacji, jak wygląda wdrażanie narzędzi do zarządzania produkcją i chciałbyś się dowiedzieć, jak się do tego przygotować

Firma Torf jest najlepszym dowodem na to, że zaangażowanie pracowników w dążeniu do celu oraz dobrze dobrane narzędzia IT mogą przynieść korzyści już kilka miesięcy od wdrożenia. Tak samo może być w Twojej organizacji. Podczas webinaru dowiesz się, jak w firmie kosmetycznej wygląda zastosowanie technologii szablonowych oraz przezbrojeń dynamicznych. Przekonasz się także, jak w praktyce wygląda optymalizacja procesu zarządzania produkcją m.in. za sprawą wykorzystania narzędzi IT. 

Jak zatem pielęgnować swój biznes? Odpowiedź jest prosta – jak firma Torf. Zapisz się na webinar i sprawdź, które usprawnienia sprawdzą się również w Twoim przedsiębiorstwie.

Data: 10.06.2021 r
Miejsce: Online
Organizator: EQ System

Zapisy na webinar
Śledź nas w social media Aktualności  
Zapowiedź: XIV Konferencja Service Process Improvement Network

W dniach 15-16 lutego 2023 r. zapraszamy na XIV Otwartą Konferencję Service Process Improvement Network, która odbędzie się w Krakowie.

Raport z badania „Co decyduje o wynagrodzeniu pracownika”?

System wynagrodzeń zawsze wzbudza wiele skrajnych emocji. Chcąc dowiedzieć się, w jaki sposób firmy produkcyjne podchodzą do kwestii wynagradzania pracowników, postanowiliśmy przeprowadzić badanie

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Luty 2023  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku