Konferencje Lean

 

Pielęgnacja biznesu w firmie Torf

pielegnacja-biznesu-webinar
Nazwa webinaru, na który chcemy zaprosić, sugeruje mocne inklinacje z branżą kosmetyczną, ale chcemy Ci pokazać, że usprawnić proces zarządzania produkcją można w każdym sektorze rynku. Za najlepszy przykład organizacji odpowiednio pielęgnującej swój biznes uznaliśmy firmę Torf i to jej przedstawicielka będzie gościem naszego eksperta, Artura Głodka, na spotkaniu online 10 czerwca o 10.00. Dlaczego ten webinar jest dla Ciebie?

1. Produkujesz różne typy produktów, a rozstrzał wielkości partii produkcyjnych jest duży
W Torfie, firmie będącej właścielem marki tołpa, zatrudnionych jest ponad 320 pracowników. W fabryce wytwarza się co miesiąc prawie 3 miliony produktów, powstałych z niemal 800 surowców i z bazy ok. 2100 opakowań. Wielkość partii produkcyjnych waha się od 30 do 3000 kg.

Zapisz się na webinar i skorzystaj z wiedzy naszego gościa, jak usprawnić proces zarządzania produkcją na taką skalę.

2. Procesy produkcyjne i logistyczne w Twojej organizacji są bardzo złożone
Złożoność procesów w przedsiębiorstwie nie jest problemem, gdy są one właściwie zarządzane. W firmie Torf naprawa tego elementu rozpoczęła się od rozstania z arkuszami Excel i zwróceniem się w kierunku narzędzi zarekomendowanych przez ekspertów eq system.  Dodatkowo, po dogłębnej analizie, wspólnie zdecydowano, że konieczna jest synchronizacja obszarów firmy i zapewnienie płynnej komunikacji między nimi. Przykład firmy Torf pokazuje, że dopiero wtedy, gdy spojrzymy na organizację całościowo, możemy mówić o pielęgnacji biznesu na właściwym, gwarantującym sukces poziomie.
Chcesz wiedzieć, jak osiągnąć taki poziom pielęgnacji biznesu w Twoim przedsiębiorstwie? Skontaktuj się z naszym ekspertem.

3. Potrzebujesz praktycznych informacji, jak wygląda wdrażanie narzędzi do zarządzania produkcją i chciałbyś się dowiedzieć, jak się do tego przygotować

Firma Torf jest najlepszym dowodem na to, że zaangażowanie pracowników w dążeniu do celu oraz dobrze dobrane narzędzia IT mogą przynieść korzyści już kilka miesięcy od wdrożenia. Tak samo może być w Twojej organizacji. Podczas webinaru dowiesz się, jak w firmie kosmetycznej wygląda zastosowanie technologii szablonowych oraz przezbrojeń dynamicznych. Przekonasz się także, jak w praktyce wygląda optymalizacja procesu zarządzania produkcją m.in. za sprawą wykorzystania narzędzi IT. 

Jak zatem pielęgnować swój biznes? Odpowiedź jest prosta – jak firma Torf. Zapisz się na webinar i sprawdź, które usprawnienia sprawdzą się również w Twoim przedsiębiorstwie.

Data: 10.06.2021 r
Miejsce: Online
Organizator: EQ System

Zapisy na webinar
Śledź nas w social media Aktualności  
Zapowiedź: Ogólnopolska Konferencja Jakościowa 2024

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej, organizowanej przez jakość bez retuszu z Anną Farion, która odbędzie się 14-15 maja 2024 w Gliwicach. To wydarzenie stanowi unikalną okazję do spotkania i wymiany po ...

Zapowiedź: III edycja konferencji Yokoten

Już wkrótce do Polski przyjedzie wieloletni CEO Toyoty (zakładów w Polsce i Anglii). To wydarzenie, podczas którego będziesz mógł poznać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące działania TPS/Lean i zarządzania opartego o ciągły rozwój l ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Luty 2024  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829123
Najbliższe szkolenia Lean  
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku