Konferencje Lean

 

Jakość i Lean w medycynie

konferencja-jakosc-lean-w-medycynie
Konferencja "Jakość i Lean w medycynie" to wyjątkowe wydarzenie, gromadzące ekspertów z obszarów jakości oraz zarządzania lean w Polskim systemie opieki zdrowotnej.

Nasz główny cel to prezentacja możliwości implementacji systemów jakości opartych na wiedzy, zaangażowaniu, kulturze, komunikacji i świadomości ryzyka operacyjnego i zarządczego.

Nasi prelegenci dzielą się praktycznymi przykładami, aby jak najlepiej przedstawić proces wdrażania metodologii lean w placówkach medycznych oraz ukazać synergiczne efekty działań w obszarze jakości.

Zapraszamy dyrektorów, kadrę zarządzającą, pełnomocników ds. jakości, przedstawicieli branży medycznej oraz wszystkich zainteresowanych tematyką jakości i lean w ochronie zdrowia.

 

Data: 13-15.05.2024
Miejsce: Ustka

Informacje organizacyjne i zapisy
Śledź nas w social media Aktualności  
Relacja z II Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej

To był maj!... Ale Saska Kępa nie pachniała szalonym, zielonym bzem, bo bzy w tym roku zaczęły kwitnąć nieco wcześniej i zdążyły już przekwitnąć. Poza tym cała rzecz się działa w Gliwicach, a nie w Warszawie. Bo to Gliwice na dwa dni stały się stolic ...

Zapowiedź: 17. Konferencji Lean | Six Sigma

Zapraszamy serdecznie do udziału w 17. Konferencji Lean | Six Sigma, organizowanej przez Akademię Białego Kruka, która odbędzie się 6-7 czerwca we Wrocławiu. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do spotkania oraz wymiany poglądów z czołowymi ekspertam ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku