Konferencje Lean

 

Konferencja Fabryka Przyszłości

konferencja-fabryka-przyszlosci
Spowolnienie gospodarcze stało się faktem. Wzrost kosztów osobowych i produkcji sprawił, że europejskie, a w tym polskie produkty, stają się niekonkurencyjne na globalnym rynku. Twój rozwój, jako menedżera lub decydenta produkcji w tych warunkach powinien opierać się o szerszą strategię ewolucji kultury zarządzania, przejawiającą się w świadomości spraw związanych z władzą, etyką i wartościami, likwidowaniu barier komunikacji, stymulowaniu kreatywności, symetrii między autonomią a odpowiedzialnością twoich ludzi i zespołów produkcyjnych, niskokosztowej adaptacji procesów, wykorzystaniu każdej nadarzającej się ewentualności optymalizacyjnej i odrzuceniu autorytarnego modelu przywództwa.

Jako menedżer obecny w miejscu, gdzie powstaje wartość, odpowiadasz za tworzenie kultury pracy mającej zwiększyć retencję talentów i przyciągnąć do fabryki przyszłości nowe pokolenia o które konkurują wszystkie sektory gospodarki. Wysoka jakość produktu osiągana wysokim kosztem, nie odpowiada już na potrzeby produkcji przyszłości. Należy więc szukać dróg uniknięcia luk kompetencyjnych oraz mądrych projektów inwestycyjnych w technologie, dzięki którym podniesiesz efektywność pracy swoich ludzi i zespołów.

Podczas konferencji zajrzymy za horyzont, w próbie prognozy kierunków rozwoju nowoczesnej produkcji, cyfrowej transformacji oraz czwartej rewolucji przemysłowej i ich bezpośredniego przełożenia na sukces firmy i wartość dla finalnego konsumenta. Odpowiemy na pytania o najnowsze trendy technologiczne i tendencje przywódcze trzeciej dekady XXI w., m.in.:
  • Jak cyfrowa transformacja wpłynie na przejrzystość i interferencję popytu i podaży oraz czy pozwoli uniknąć turbulencji w przyszłości?
  • Jakie technologie będą dominować w najbliższym czasie jeśli chodzi o wzrost transparentności produkcji?
  • Jak powinny wyglądać zwinne struktury organizacyjne?
  • Czym różni się model przywódczy od modelu mentorskiego?
  • Co zrobić, aby zwiększyć poziom zaufania – najbardziej deficytowego polskiego produktu ostatnich kilku dekad?
Zapraszamy serdecznie już 12 czerwca do hotelu Santa Natura Resort & SPA na II edycję konferencji Fabryka Przyszłości, aby porozmawiać z ekspertami sektora produkcyjnego i logistycznego o nadchodzących trendach, wyzwaniach rynkowych i wymienić się doświadczeniem w kontekście tworzenia nowoczesnych i inteligentnych zakładów produkcyjnych.

Data: 12.06.2024
Miejsce: Nowa Wieś
Organizator: Production Manager

Zapisy i informacje organizacyjne
Śledź nas w social media Aktualności  
Relacja z II Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej

To był maj!... Ale Saska Kępa nie pachniała szalonym, zielonym bzem, bo bzy w tym roku zaczęły kwitnąć nieco wcześniej i zdążyły już przekwitnąć. Poza tym cała rzecz się działa w Gliwicach, a nie w Warszawie. Bo to Gliwice na dwa dni stały się stolic ...

Zapowiedź: 17. Konferencji Lean | Six Sigma

Zapraszamy serdecznie do udziału w 17. Konferencji Lean | Six Sigma, organizowanej przez Akademię Białego Kruka, która odbędzie się 6-7 czerwca we Wrocławiu. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do spotkania oraz wymiany poglądów z czołowymi ekspertam ...

Polecamy
Kalendarz konferencji Lean  
  Czerwiec 2024  
PON WT ŚR CZW PT SOB NDZ
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
PatronujemyWyszukiwarka
Śledź nas na Facebooku